Jaka może być pogoda na Dominikanie w listopadzie?

Użytkownik

Witam - jedziemy na Dominikanę, Punta Cana 12 listopada i się obawiam, że będą deszcze - może mi ktoś napisać o tej porze wyjazdu? Boję się, że bedę ciagle w hotelu siedzieć

 • 3 odpowiedzi

Odpowiedzi

 • My byliśmy co prawda w październiku, ale to już uznawane jest za porę deszczową. I szczerze mówić padało, dwa razy, po pół godziny... szaleństwo! :) To samo słyszeliśmy od naszych znajomych, którzy byli później w podobnym okresie.
  Śmiało można jechać.

  Polecamy też nasza relacje z Dominikany na http://www.readyforboarding.pl/k/podroze/dominikana

  Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak0

  • Użytkownik

  Tu jest sporo informacji:

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,33151,145421814,145421814,wrocil_ktos_ostatnio_z_Dominikany.html

  Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak7

  • lubię podróżować

  Od kilku godzin siedzę na necie i czytam o Dominikanie, bo sama jeszcze nie byłam a chciałabym się wybrać właśnie w podobnym terminie na 2 tyg (pracuję jeszcze na przekonaniem męża :) wszyscy piszą że sezon na Dominikanie trwa od listopada do marca, a kwiecień-październik to pora deszczowa i huraganowa, ale znalazłam też dużo wypowiedzi że każdemu trafił się deszcz co najmniej 1-2dni mniejszy lub większy, w sumie do przeżycia. Uważam że to dobra pora. Mam nadzieję że uda mi się kupić jakąś fajną wycieczkę i sobie poleżę na białym piasku, ponoć w Punta Cana jest bardzo ładna plaża więc kusi.
  Mam wrażenie że przeczytałam cały internet :) i wiem już wszystko co powinnam o Dominikanie przynajmniej od turystycznej strony.
  Nie wiem tylko co można robić z 4 latkiem poza hotelem, może ktoś mi pomoże w kwestii wycieczek fakultatywnych gdzie można zabrać brzdąca, np czy nie ma problemu żeby zabrać go np na statek/katamaran bo on na pewno będzie chętny tylko czy nam pozwolą z maluchem?

  Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak6

 • adwokat Iwo Klisz

  Jestem adwokatem i specjalizuję się w prawie gospodarczym, prawie spadkowym, prawie pracy oraz zajmuję się zagadnieniami związanymi z umowami cywilnoprawnymi i kontraktami handlowymi

 • Iza Kulińska

  autorka bloga "SmacznaPyza" a poza gotowaniem i pieczeniem interesuje się grzybami

 • Maria Anna Brzegowy

  Specjalistka ds. żywienia człowieka, autorka bloga mbrzegowy (Pozytywne żywienie). Od niedawna w najważniejszej życiowej roli - roli Mamy. Kocha gotować, pisać i buszować po sklepach

 • Anna Wydrych

  Autorka bloga PamietnikMamy.pl specjalizująca się w prawie pracy i ochronie kobiet w ciąży. Absolwentka UJ na wydziale Prawa i Administracji.

 • Iwona Chłopek

  Doradca podatkowy.Prowadzę Blog "Zrozumieć biznes podatkowy". Moja wiedza została doceniona przez Dziennik Gazety Prawnej, Radio PIN, Linię Otwocką, Kulturę Pogrzebu oraz Fundację Kobiety Nauki.

 • Marek Grądzki

  Jestem serowarem rodzinnym, produkuję sery z mleka koziego i krowiego, świeże i dojrzewające. prowadzę bloga kulinarnego www.ziemianinwkuchni.blox.pl na face znajdziecie mnie pod sery grądzkie