Jak powinna być ubrana matka pana młodego, kobieta w wieku 55 lat?

Użytkownik

 • 1 odpowiedzi

Odpowiedzi

  • Agencja BEAUTIFULDAY powstała w 2002 roku. Na swoim koncie mamy organizację ponad 180 ślubów i wesel dla wymagających klientów.

  Suknia nie powinna być biała ani czarna. Jeśli Panna Młoda wybierze suknię w kolorze ecru, ten kolor też odpada. Kolor powinien pasować do typu urody mamy. Modne są kolory pastelowe, ale również fiolety, czerwienie, granaty. Wszystko zależy od figury i charakteru mamy. Jeśli na co dzień ubiera się konserwatywnie, proponuję klasyczną garsonkę z ciekawymi dodatkami (naszyjnik, kapelusz itp.), jednak nie może być to zwykła, biurowa garsonka.
  Pamiętajmy, że mama musi prezentować się elegancko i wytwornie, dlatego wszystkie kuse sukienki, z dużymi rozcięciami czy dekoltami będą niestosowne na tę okazję.

  Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak3

 • adwokat Iwo Klisz

  Jestem adwokatem i specjalizuję się w prawie gospodarczym, prawie spadkowym, prawie pracy oraz zajmuję się zagadnieniami związanymi z umowami cywilnoprawnymi i kontraktami handlowymi

 • Iza Kulińska

  autorka bloga "SmacznaPyza" a poza gotowaniem i pieczeniem interesuje się grzybami

 • Maria Anna Brzegowy

  Specjalistka ds. żywienia człowieka, autorka bloga mbrzegowy (Pozytywne żywienie). Od niedawna w najważniejszej życiowej roli - roli Mamy. Kocha gotować, pisać i buszować po sklepach

 • Anna Wydrych

  Autorka bloga PamietnikMamy.pl specjalizująca się w prawie pracy i ochronie kobiet w ciąży. Absolwentka UJ na wydziale Prawa i Administracji.

 • Iwona Chłopek

  Doradca podatkowy.Prowadzę Blog "Zrozumieć biznes podatkowy". Moja wiedza została doceniona przez Dziennik Gazety Prawnej, Radio PIN, Linię Otwocką, Kulturę Pogrzebu oraz Fundację Kobiety Nauki.

 • Marek Grądzki

  Jestem serowarem rodzinnym, produkuję sery z mleka koziego i krowiego, świeże i dojrzewające. prowadzę bloga kulinarnego www.ziemianinwkuchni.blox.pl na face znajdziecie mnie pod sery grądzkie